خلاقیت در خانه و نوآوری به سبک زندگی مدرن – بخش دوم (۲)

در بخش اول از این مجموعه مقالات خلاقیت در خانه و آشپزخانه با عنوان «خلاقیت در وسایل آشپزخانه و نوآوری به سبک زندگی مدرن – بخش اول (۱)» به برخی از ظروف و وسایل خلاقانه و کاربردی خانه و آشپزخانه اشاره کردیم و نمونه‎هایی از وسایل مدرن را به همراه تصویر نشان دادیم. در ادامه این مقاله به معرفی نمونه‎های دیگری از این وسایل و ظروف مدرن با محوریت خلاقیت در خانه می‎پردازیم.

ظروف مدرن به شما این قابلیت را می‎دهد تا لذت خوردن خوراکی‎های دوست داشتنی خود را یک جا و در کنار هم داشته باشید! این ظروف چندکاره که از نمونه‎های بسیار کاربردی از خلاقیت در خانه به مشار می‎رود، کم جا بوده و بهترین انتخاب برای تنقلات در هنگام دیدن فیلم و یا سایر سرگرمی های شما محسوب می‎شود. نکته مهمی که بهتر است به آن توجه داشته باشد این است که در انتخاب ظروف خود به سهولت و کاربردی بودنشان بیش از هر موردی توجه کنید. چرا که این مورد تاثیر بسیار زیادی در دلچسب‎تر شدن غذای شما به خصوص برای کودکان‎تان دارد؛ بنابراین انتخاب آن را در اولویت خرید خود قرر دهید.

 

لیوان چند کاره

 

 

ابزار پخت‎وپز

خلاقیت و کاربردپذیری جای خود را در ابزار آشپزی و پخت هم باز کرده است. البته این نکته را هم باید اذعان نمود که درست است داشتن چنین ابزاری بر خوش طعم شدن غذای شما تاثیر زیادی نخواهد داشت اما مطمئناً تاثیر شگرفی در عملکرد و بالا بردن سرعت شما در آشپزی خواهد داشت. با داشتن چنین ابزارهایی می‎توانید مانند یک آشپز حرفه‎ای عمل کنید و علاوه بر طعم غذا ظاهر منحصر به فردی به خوراک خود ببخشید.

 

برش پیتزا

 

برش دهنده

 

 

رنده ها و یا پوست‎کَن‎های مدرن یکی دیگر از ابزارهای جدید آشپزی و نمونه‎های خوبی از خلاقیت در خانه محسوب می‎شوند که حضورشان برای هر آشپزخانه‎ای ضروری به نظر می‎رسد. شما می‎توانید با توجه به مواد غذایی مصرفی‎تان، پر کاربردترین شان را تهیه کنید و سرعت عمل خود را در آشپزی بالا ببرید. نوع دیگری از ابزارهای تسهیل کننده آشپزی هسته‎گیرها هستند که جزو وسایل جدید و مدرن در هر آشپزخانه‎ای محسوب می شوند. به کمک این ابزارهای ساده و بسیار کاربردی می‎توان در کنار بهره‎گیری از خلاقیت در خانه، سرعت عمل را در کنار لذت از آشپزی تجربه کرد.

 

پوست کن

 

پوست کن

 

هسته گیر

امروزه در ابزارهای جدید و مدرن آشپزخانه ها شاهد خلاقیت های بی شماری هستیم که با انتخاب آن ها علاوه بر سهولت در انجام امور روزانه، به سادگی می توانیم از زیبایی و خاص بودنشان در دکوراسیون و چیدمان خانه و آشپزخانه مان هم لذت ببریم. در مطالب بعدی سعی می‎کنیم تا نمونه‎ها و ابزارهای بیشتری با عنوان خلاقیت در خانه برای شما نمایش دهیم.

شما هم چنانچه قصد یک خرید با کیفیت و مقرون به صرفه را دارید و میخواهید حداکثر استفاده از وقت خود را در کنار لذت از مقایسه وسایل مختلف داشته باشید، می‎توانید به راحتی به فروشگاه نتپلاست و بخش لوازم آشپزخانه رجوع کنید و به سادگی وسایل مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

نت پلاست سعی دارد همواره با ارائه محصولات جدید، در موضوع خلاقیت در خانه همواره پیشتاز باشد.

 

دیدگاه‌ها (۰)